ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

پخش تراکت تخصصی تیم ماندگار با سابقه بیش از یک دهه فالیت در امر پخش تراکت و طرح های تبلیغاتی پخش تراکت و اوراق تبلیغاتی به عنوان حرفه ای ترین و پربازده ترین تیم تبلیغاتی در زمینه های تجاری تمام توان خود را برای بهترین خدمت رسانی به کار گرفته است.

 

خدمات تیم پخش تراکت ماندگار

1- پخش تخصصی تراکت :

پخش تراکت چسبان (با اسپری و چسب های مخصوص پخش تراکت ) :

تمام هزینه های چسب و اسپری بر عهده تیم ماندگار میباشد.

پخش تراکت مویرگی :

پخش در صنف های مورد نظر شما توسط تراکت پخش کن / پرزنتر های تیم ماندگار ) پخش مردمی ( دادزن ) اعزام تراکت پخش کن / پرزنتر برای تبلیغ کسب و کار شما و صحبت و استقبال با پوششی ایده آل و روابط عمومی بالا )

پخش تراکت چسبان به زمین پخش تراکت نایلون و توضیع در فروشگاه ها و داروخانه ها و مراکز ایده آل ، تبلیغ پخش تراکت در نمایشگاه ها ( اعزام تراکت پخش کن / پرزنتر برای استقبال حداکثری مشتری )

2- نصب تخصصی پوستر

نصب در محل های پرتردد ( توسط اسپری های مخصوص و چسب های مخصوص نصب پوستر )

3- سمپلینگ

تیم ماندگار در راستای تحقق استقبال مشتری و حداکثری بازده حاظر به اعزام نیروهای با سابقه و دوره دیده که مسلط به بازاریابی محصول و برندسازی و فنون مذاکره و بادی لنگویج هستن میباشد.

4- استارت آپ

تیم ماندگار با تکیه بر نیروهای با انگیزه و حرفه ای و با سابقه طولانی در امر تجارت و شناسایی کسب و کارها و تسلط بر بازارهای هدف تصمیم به دراختیار گذاشتن تجربیات به افرادی که تصمیم به رونق کسب و کار خود دارند گرفته است.


شرکت پخش تراکت ماندگار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ِDELTAZONE تعمیرات آیفون تصویری در تهران 44532305 خدمات رنگ پودری سروشی ها لایسنس نود 32 - آپدیت نود 32 - یوزرنیم و پسورد نود32 دانلود آهنگ ترکی و آذری آرکا مووی بارنجی ، با ما بهترین باشید. جــــوان مـــوزیـــــک2